Jak dojechać na lotnisko Warszawa-Modlin?

przez | Zamieszony November 27, 2019 o 07:43 PM

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak dojechać na lotnisko Warszawa-Modlin? Lotnisko Modlin oferuje dwa bezpośrednie i jedno pośrednie połączenie z centrum Warszawy. Pierwszą i najszybszą metodą podróży jest wynajęcie taksówki lotniskowej w Modlinie obsługiwanej przez Sawa Taxi lub Taxi Modlin. Ten środek transportu zazwyczaj dojedzie do miejsca docelowego w ciągu czterdziestu minut. Drugi środek transportu to autobus Modlin. Wycieczki trwają około godziny, a bilety w jedną stronę kosztują zaledwie kilka złotych.

Zobacz więcej

Rekordy lotniska Warszawa Modlin. W czym jest najlepsze?

przez | Zamieszony November 27, 2019 o 07:42 PM

Port lotniczy Warszawa Modlin to międzynarodowy port lotniczy, który zlokalizowany jest w Nowym Dworze Mazowieckim, czyli jakieś 35 km na północny zachód od centrum naszej stolicy. Lotnisko to obsługuje loty bardzo różnego typu, poczynając od tak zwanych tanich linii lotniczych krótkiego i średniego zasięgu, poprzez loty krajowe, a kończąc na połączeniach czarterowych. Regularne połączenia z portu lotniczego Warszawa Modlin obsługuje linia Ryanair i są to połączenia aż do 49 europejskich miast.

Zobacz więcej

Bezstresowy wyjazd na wakacje

przez | Zamieszony September 14, 2019 o 01:48 PM

parking-modlin-blog

Przynajmniej raz w roku, każdy powinien sobie pozwolić na odcięcie się od codzienności i zaplanować wyjazd na wakacje. Można się wybrać samemu, z rodziną lub z przyjaciółmi a na cel podróży wybrać dowolne miejsce w Polsce czy na świecie. Obecnie bardzo popularne są wycieczki zagraniczne, dzięki którym można zwiedzić świat w komfortowych warunkach.

Zobacz więcej

Najpopularniejsze kierunki all-inclusive

przez | Zamieszony September 14, 2019 o 01:46 PM

parking-modlin-moda-blog

Tanie wakacje w formie all-inclusive są jedną z tych form wypoczynku, którą często doceniają wszyscy, którzy dbają o najwyższy standard i komfort podczas wyjazdu. Jeśli mamy spory budżet i nie liczymy się z tym ile wydamy na wakacyjne szaleństwo, wysokiej jakości all inclusive jest dobrym wyborem.

Zobacz więcej

Jedziesz na wakacje samolotem? Zostaw samochód na parkingu

przez | Zamieszony September 14, 2019 o 01:44 PM

parking-samochody

Część osób regularnie planuje wypoczynek, podczas swojego urlopu. Warto zastanowić się odpowiednio wcześnie gdzie chcemy wyjechać. Niektóre miejsca są bardzo urokliwe i pozwalają nam efektywnie odpocząć. Część osób ma swoje ulubione miejsca, do których lubi wyjeżdżać. Najczęściej wybieramy kraje Europy Zachodniej, ponieważ mamy do nich blisko, a pogoda zwykle jest bardzo sprzyjająca. Gdzie się wybrać, aby mieć gwarancję udanego urlopu?

Zobacz więcej
Wyszukaj na blogu
Ulubione artykuły

Tutaj zamieścisz artykuły które Cię interesują.