Najlepsze propozycje gadżetów umilających podróż samolotem

Zaczynamy od tabletu. Tablet jest doskonałym urządzeniem do oglądania filmów, seriali czy ciekawych programów. Przed wybraniem się w lot dobrze jest skompletować własną listę filmów. Fani muzyki każdego rodzaju powinni z kolei wyposażyć się w zestaw dobrych słuchawek oraz odtwarzacz muzyczny. Pośród dostępnych produktów w sklepach warto też wybierać takie, które gwarantują nam wygodę w trakcie lotu.

Przyda się na przykład śpiwór. Wielu pośród nas nie wyobraża sobie długiego lotu bez zmrużenia oka. Dobry śpiwór pozwoli nam szybciej zasnąć. Wygodę podróży może nam również gwarantować zagłówek. Można go kupić na lotnisku. Tańszym wyjściem jest jednak jego zakup zdecydowanie wcześniej, wtedy zapłacimy z całą pewnością najmniej. Dobrze wykonany zagłówek pozwoli nam spać bez bolącego karku. Z łatwością przyjmiemy jak najwygodniejszą pozycję. Przydadzą się również opaski na oczy. Rażące światło emitowane wewnątrz samolotu może nie dać nam zmrużyć oka. Wiele osób ma również spore problemy z zasypianiem gdy obecne na pokładzie są hałasy. Tutaj z kolei sprawdzą się zatyczki do uszu. Żadne dźwięki nie będą nam zakłócać snu, ani krzyki dzieci, ani rozmowy pasażerów. Na początku wspomnieliśmy o tym, że warto zaopatrzyć się w tablet. Trzymanie go w rekach w trakcie oglądania jest uciążliwe. Przyda się więc również specjalny uchwyt na to urządzenie. W sklepach znajdziemy również specjalne uchwyty i podstawki na książki, które można przyczepić do fotela osoby siedzącej przed nami. To najlepszy sposób na to by uniknąć bólu karku. Nieoceniona może się również okazać przenośna ładowarka. Wszyscy doskonale wiemy jak mało żywotne są nowoczesne telefony komórkowe. Przenośna ładowarka pozwoli nam cieszyć się dłuższą aktywnością telefonu.

Wymienione powyżej gadżety przydadzą się również na inne okazje. Można je zabrać ze sobą gdy podróżujemy pociągiem, samochodem czy autobusem. Wszystkie te gadżety musimy jednak wnieść na pokład samolotu. Dlatego też warto zainwestować w specjalną, pojemną torbę, która pomieści wszystkie niezbędne nam do życia gadżety. Najlepiej postawić na taka torbę, która ułatwi utrzymanie porządku. Dobrze gdy posiada dużą ilość przegródek. W trakcie lotu samolotem wiele Pań boryka się z problemem opuchniętych nóg. W sklepach znajdziemy specjalne spreje chłodzące, które znacznie poprawią komfort podróżowania. Każda Pani w trakcie długiego lotu będzie też potrzebować dostępu do kosmetyków. Dlatego dobrze jest zainwestować w specjalny zestaw kosmetyków. Przyda się również przezroczysta kosmetyczka. Powyżej wymienione gadżet stanowią podstawę podróżnego wyposażenia. Można jednak zdecydować się również na nieco bardziej oryginalne gadżety. Niektórzy w długą podróż samolotem zabierają ze sobą mini solniczkę i pieprzniczkę. Wiadomo, że w trakcie lotu samolotem trzeba coś zjeść. Potrawy niestety nie zawsze są tak doprawione jak my lubimy. Rozwiązaniem tego problemu będą przenośne solniczki i pieprzniczki. Dodatkowo w podróż samolotem możemy też zabrać sztućce. Dobrze jest również pomyśleć o bardziej prozaicznych artykułach pierwszej potrzeby. Na samolotowy pokład warto zabrać ze sobą papier toaletowy. Dzięki temu, żadna sytuacja nas nie zaskoczy. Gadżety w trakcie podroży samolotem umilą nam czas i sprawiają, że sama podróż wyda nam się krótsza niż jest w rzeczywistości. Gadżety to najlepszy sposób na to by szybko dotrzeć do naszego miejsca przeznaczenia.

Scroll to Top