O nas

JG Parking Lotniskowy Modlin znajduje się bezpośrednio przy drodze ekspresowej DK 62. Jest to świetne miejsce do pozostawienia pojazdu podczas podróży z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Odległość od lotniska to tylko 2,8 km co pozwala w zaledwie 4 min przetransportować Państwa pod sam terminal.

Kim jestesmy?

Parking  JG Parking Modlin zlokalizowany jest tuż obok WMI Lotniska Warszawa Modlin, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 62. Wygodny transfer busem na lotnisko to zaledwie 4 minuty pod sam terminal. Odległość od Portu Lotniczego Modlin to 2,8km.

Gwarantujemy bezpłatny transfer z parkingu na lotnisko Warszawa-Modlin oraz z Lotniska Modlin na parking. 

Dlaczego my?

JG Parking Modlin jest bardzo dobrze przygotowany na Państwa przyjazd. Plac jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony, wyposażony w monitoring, usytuowany w pobliżu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Do dyspozycji Klientów jest poczekalnia, sieć wi-fi oraz toaleta.

JG Parking Modlin jest czynny 24h/dobę 

Jak odbywa się obsługa klienta na parkingu JG Parking Modlin?

Odp. Po przyjeździe na parking zostawiają Państwo swoje bagaże w busie, samochód w miejscu wyznaczonym przez pracownika obsługi parkingu. Pracownik wypisuje bilet, przyjmuje opłatę, ewentualnie dane do rachunku. Po załatwieniu wszystkich formalności nasz bus zawozi Państwa prosto pod halę terminala Portu Lotniczego Warszawa Modlin.

Co po powrocie na Lotnisko Warszawa-Modlin?

Odp. Po wylądowaniu i odebraniu bagaży należy zadzwonić pod numer naszego Parkingu: +48 733 622 522 . Numer znajdą Państwo również na bilecie parkingowym. Kierowca poda informacje gdzie należy wyjść i czekać na auto transferowe. Nasze auto odwozi Państwa na parking, gdzie po oddaniu biletu mogą Państwo odebrać swój samochód.

Przewiń do góry