O nas

JG Parking

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej firmy, która świadczy usługi parkingowe na terenie lotniska Modlin. Jeśli szukasz bezpiecznego i wygodnego miejsca na pozostawienie swojego samochodu podczas podróży, to jesteś we właściwym miejscu!

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług parkingowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy monitorowany parking, który zapewni Twojemu samochodowi całodobową ochronę, a nasz personel zadba o jego bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowo, proponujemy różne warianty parkowania, takie jak: parking z dojazdem do terminala, krótko lub długoterminowo.

Nasz system rezerwacji online jest łatwy i intuicyjny, co umożliwia szybką i wygodną rezerwację miejsca parkingowego. W przypadku pytań lub wątpliwości, nasza pomocna obsługa klienta chętnie Ci pomaga i udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Nasza firma to gwarancja jakości, profesjonalizmu i bezpieczeństwa Twojego samochodu. Dlatego, jeśli szukasz pewnego i wygodnego miejsca na pozostawienie swojego auta podczas podróży, to nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług parkingowych na lotnisku Modlin. Zapraszamy!

 
 
 

Kim jestesmy?

Parking  JG Parking Modlin zlokalizowany jest tuż obok WMI Lotniska Warszawa Modlin, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 62. Wygodny transfer busem na lotnisko to zaledwie 4 minuty pod sam terminal. Odległość od Portu Lotniczego Modlin to 2,8km.

Gwarantujemy bezpłatny transfer z parkingu na lotnisko Warszawa-Modlin oraz z Lotniska Modlin na parking. 

Dlaczego my?

JG Parking Modlin jest bardzo dobrze przygotowany na Państwa przyjazd. Plac jest utwardzony, ogrodzony, oświetlony, wyposażony w monitoring, usytuowany w pobliżu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Do dyspozycji Klientów jest poczekalnia, sieć wi-fi oraz toaleta.

JG Parking Modlin jest czynny 24h/dobę 

Jak odbywa się obsługa klienta na parkingu JG Parking Modlin?

Odp. Po przyjeździe na parking zostawiają Państwo swoje bagaże w busie, samochód w miejscu wyznaczonym przez pracownika obsługi parkingu. Pracownik wypisuje bilet, przyjmuje opłatę, ewentualnie dane do rachunku. Po załatwieniu wszystkich formalności nasz bus zawozi Państwa prosto pod halę terminala Portu Lotniczego Warszawa Modlin.

Co po powrocie na Lotnisko Warszawa-Modlin?

Odp. Po wylądowaniu i odebraniu bagaży należy zadzwonić pod numer naszego Parkingu: +48 733 622 522 . Numer znajdą Państwo również na bilecie parkingowym. Kierowca poda informacje gdzie należy wyjść i czekać na auto transferowe. Nasze auto odwozi Państwa na parking, gdzie po oddaniu biletu mogą Państwo odebrać swój samochód.

Scroll to Top
Przewiń do góry