Najpopularniejsze kierunki all-inclusive

Dane statystyczne pokazują, że wakacje z wyżywieniem all inclusive dobiera z ofert biur podróży już 75 procent polskich wycieczkowiczów. To spora grupa, a rozwiązanie oferowane przez all-inclusive sprawdza się z kilku powodów. To unikatowa i bardzo wydajna forma spędzenia czasu, a przede wszystkim bardzo wygodna, gdyż nie mamy potrzeby na miejscu szukać barów, położonych blisko restauracji, ani też podczas pobytu płacić osobno za każdą butelkę wody lub drinka. To świetnie rozwiązanie, które daje nam możliwość automatycznego oszacowania poniesionych wydatków, a co w sytuacji gdy korzystamy z wyżywienia wyłącznie na własną rękę stanowi sporą różnicę i jest znacznie trudniejsze. Polacy chętnie wybierają wczasy all inclusive głównie żeby odpocząć, co przekłada się na luksus i niebywały komfort jaki jest nam oferowany w tej formule. Polacy także bardzo rozsądnie podchodzą do wycieczek i starają się dobrze dysponować własnym wakacyjnym budżetem.

Od lat na czele wyborów jest Egipt. Kurorty egipskie słyną z najwyższej jakości oferowanych usług przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego możliwego wypoczynku dla gości, dodatkowo znalazły się także na liście tych najtańszych kierunków jakie są do dyspozycji w all-inclusive więc jeśli mamy wybrać tanie wakacje all inclusive? Tylko Egipt! To spora popularność tego kierunku niesłabnąca przez lata.

Najlepiej oferty wyjazdowe są z reguły w krajach nad Morzem Śródziemnym. Znajdziemy je w Egipcie, lub też w innych krajach nadmorskich jak Turcji czy Tunezji, gdzie dostajemy do dyspozycji wypoczynek w hotelach położonych blisko pierwszej linii brzegowej, a jednocześnie będzie to hotel oferujący pełne wyżywienie w formie all inclusive. Dodatkowo otrzymujemy udogodnienie w postaci przelotów bezpośrednich z największych lotnisk w kraju i bezpośrednich transferów do obiektów w końcowej cenie. To także pewna pogoda i znakomita lokalna kuchnia także z dodatkami europejskich dań i akcentami europejskiego menu co przyciąga do zapoznania się z nimi nie tylko turystów z naszego kontynentu. Dobrze skrojona oferta, jeśli ją znajdziemy będzie głównie nakierowana na spore oszczędności – ceny oscylują w okolicach nawet poniżej 2 tys. zł na osobę.

Dokonywane przez polskich turystów wybory to przeważnie oferty biur podróży w formule all inclusive jako zorganizowane wypady zagraniczne na czas nie dłuższy niż tydzień. Obecnie poszukując podobnych ofert liczy się na znalezienie oferty last minute, lubimy jednakże korzyści z ofert first minute, gdyż nie rzadko na nich możemy sporo zaoszczędzić. Najlepszym terminem na wyjazdy do ciepłych krajów są z reguły czas między majem a październikiem, czyli wciąż przeważają wybory w sezonie letnim. Najtańsze dostępne w tym czasie all inclusive to kierunki turystyczne, na które wciąż stawiamy od kilku lat, jak Egipt, ale też Bułgaria czy Tunezja.

Korzystając z dostępnych w ofertach all inclusive rozwiązań warto poszukać przecen na atrakcyjne kierunki. Nierzadko możemy spotkać ofertę atrakcyjną i zakupić tygodniową wycieczkę wraz z całym dostępnym dla nas tzw. pakietem urlopowym o połowę taniej niż w porównaniu ze standardową ceną, często tuż przy brzegu morza, prywatnej plaży. Takie oferty są dostępne gdy zbliżają się terminy wylotów, a ze względu na dostępność miejsc biura podróży pragną zapełnić miejsca, więc obniżają ceny drastycznie żeby przyciągnąć do siebie klientów.

Scroll to Top